Naše služby

Spoločnosť WashBazén je spoľahlivým partnerom v oblasti montáže bazénov, príslušenstva a služieb potrebných pre bezstarostné fungovanie bazénov. Sme lídrom v premieňaní záhrad na bazénové raje, kde si popri relaxe s najbližšími môžete užívať kvalitu, eleganciu a komfort, ktoré sú dôležité pre načerpanie energie do náročných dní.

Základ našich služieb bol postavený na vášni k bazénom a odvtedy pomáhame zákazníkom napĺňať ich predstavy o vlastnom bazéne a relaxe pri vode v domácom prostredí. Bazén však nie je len relax a kúpanie sa, ale aj pravidelná starostlivosť a údržba. Tie však môžete bez obáv nechať na nás a užívať si len príjemnú stránku bazéna priamo vo vašej záhrade.

Náš tím odborníkov garantuje popri prvotriednej montáži bazénov aj komplexné služby údržby a servisu, prípravy bazéna na jar i zimu alebo montáž dodatočného príslušenstva, ktoré zvýši váš komfort pri používaní. Stačí nám dať vedieť, čo zrovna potrebujete a celú realizáciu môžete sledovať z pohodlia záhradného ležadla so založenými rukami.

Čo všetko pre Vás urobíme?

V prípade, že potrebujete poradiť, alebo ste v našej ponuke nenašli službu, ktorú by ste zrovna potrebovali, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a nájdeme vhodné riešenie pre vaše potreby a maximálnu spokojnosť. Vaše predstavy prenesieme do vašej záhrady a spoločne vytvoríme príjemné miesto pre oddych a zábavu v kruhu rodiny a priateľov.