Spustenie bazéna po zime

Po zimnej odstávke je dôležité sa o bazén správne postarať a pripraviť ho na nadchádzajúcu sezónu. Ak si na tieto činnosti netrúfate, sme tu pre vás a radi sa o váš bazén postaráme. Profesionálne spustenie vám zabezpečí bezstarostné a bezproblémové kúpanie počas celého roka. Súčasťou je kontrola technického stavu, čistenie a úprava vody a mnohé ďalšie činnosti, ktoré vám zaručia dlhé hodiny zábavy a relaxu v kruhu najbližších.

Odstránenie zimných krytov

Na začiatku je potrebné odstrániť kryty, ktoré bazén chránili počas zimného obdobia. Tie demontujeme s maximálnou starostlivosťou, vyčistíme a pripravíme na uskladnenie tak, aby boli pripravené k rýchlej inštalácii pred ďalšou zimnou sezónou.

Komplexná kontrola stavu bazéna a následné skompletizovanie technológií

Nasleduje podrobná kontrola stavu bazéna a jeho technológií. V prípade, že by sa na niektorej časti či samotnom bazéne našli závady, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na prevádzku počas roka, zaistíme všetky potrebné opravy. Podľa rozsahu škôd môže dôjsť k oprave okamžite alebo bude nutná ďalšia návšteva.

Vypustenie a dôkladné vyčistenie bazéna od nečistôt

Napustenie vody do bazéna a spustenie filtračného systému

Dobre fungujúca filtrácia je kľúčová pre udržanie čistoty bazéna počas celého roka. Naši technici preto filtračný systém vyčistia, nastavia a zabezpečia jeho optimálnu prevádzku, aby bola zaistená dostatočná čistota vody počas celej sezóny.